facebook group
 
Dövme uygulamasında dikkat edilmesi gereken en önemli konu şüphesiz hijyendir.

Dövme içerisinde tekrar kullanılan malzemeler paslanmaz çeliktir. İşlem sonrası sıvı sterilizasyon maddeleri ile steril edilmektedir. Dövme işleminde kullanılan iğneler , iğne uçları ve boya kapları ise tek kullanımlık olup dövme sonrası imha edilir, tek bir kişide kullanılır. Dövme uygulaması yapılacak bölge ise antiseptik solüsyon ile temizlenir ve işleme başlanır..
Ayrıca mevcut modellerimiz dışında kişiye özel tasarımlarımızda stüdiomuzda hazırlanmaktadır. Uygulamaya başlama öncesinde ise gerek bilgisayar ortamında gerekse kişinin vücudu üzerinde ön bir görüntü vermemizde mümkündür.

internet ortamından yada telefondan bilgi vermek bazı konularda imkansız hale gelebiyor. yapılacak olan modele , yerine , yerinden dolayı büyüklüğüne tam olarak karar veremeden fiyat sormak ve istemek bizleri zor durumda bırakıyor. sizler için bazen güzel olan çalışma bizler için çok sıradan ya da basit bir çalışma olabilmekte. bu durumlarda çalışmayı geliştirmek için tasarım hazırlamak gerekebiliyor. bu işlem sanal ortamda malesef imkansızdır. ömür boyu taşınacak dövme küçükte olsa büyükte olsa lütfen biraz zaman ayırıp studyomuzu ziyarete gelin. ayrıca santimetre hesabı çalışmıyorum. yapılacak olan dövmenin detayı , kullanılan malzemesi ve nereye yapılacağı benim için önemli. diğer meslaktaşlarımla da fiyat konusunda lütfen kıyaslama yollarına girmeyiniz sabit bir malzeme ve işçilik söz konusu olmadığında fiyatlarda değişkenlik olabiliyor.

Beğenilen piercing işlemde kullanılan makas ve pensler uygulama öncesinde steril edilmektedir.

Piercing uygulaması da aynı şekilde tekrar kullanılan malzemeler paslanmaz çeliktir ve işlem sonrasında sıvı sterilizasyon maddeleri ile steril edilmektedir. Piercingde kullanılan diğer malzemeler ise tek kullanımlık olup uygulama sonrası imha edilip tek bir kişide kullanılmaktadır.

Piercing uygulaması yapılacak bölge uygulama öncesi antiseptik solüsyon ile temizlenip uygulamaya başlanır.
Facebook
selçuk harmanoğlu
Ziyaretçi Sayımız
9 Nisan 2008'den İtibaren